KONST / Litografier / Färglitografi 14156505
nr 1415 6505
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 6/175. Färglitografi, bildmått: 102x71, yttermått inklusive ram: 123x91 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:22:11
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse